imeem, last fm ve radio.blog.club

hızlı internet ortamında mp3 indirmenin olağan yasadışı bir eylem olmasının dışında bir yerden duyduğum,okuduğum bir müziği deneme amaçlı dinlemek her zaman bana daha cazip gelmiştir. bunun etkisiyle ilk ve öncü olan last fm daha sonra imeem en sonda da radio.blog.club ile karşılaştım
bu sitelerden last fm http://last.fm adresinde ikamet etmekte. etiketler üzerinden radyo yayını yapabilme, evinizde dinlediğiniz müziği internette listeleme zevkinize göre size yeni şarkı bulma, arkadaş edinme şansı vermekte.
imeem ise http://www.imeem.com/ adresinde ikamet etmekte. üzerinde bulabilceğiniz şarkıların tamamı kullanıcıların kendi yüklemelerinden oluşmakta. türkçe ve tuhaf şarkıları hemen bulup dinleyebileceğiniz bir adres bu özelliği last fm den olumlu tek farkı. arama yapmak gerçekten zor bu da olumsuz farkı.
radioblogclub http://www.radioblogclub.com/ adresinde ikamet etmekte. üzerinde sadece kullanıcılarının yüklediği şarkı adreslerini dinleten bir flash player bulunmakta.

0 yorum var | yorum yaz:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Popular Posts

 

Featured Post

Metallica - Low Man's Lyric (Tr sözlü) - Acoustic

Gözlerim gerçekliği arıyor Parmaklarım damarlarımı arıyor Arka kapının eşiğinded bir köpek var Yağmurdan kurtulup içeri girmeli Düşüy...