Sınır tanımayan programlar...

Jdownloader yakın zamanda sınırsız internete geçtim ve her sınırısız internet kullanıcısı gibi web kazanından kepçe kepçe film,müzik indirmeye başladım. derken daha önce efsanesini duyduğum fakat kullanmadığım iki programla karşılaştım bunlardan bir tanesi Jdownloader(http://jdownloader.org) kendisi rapidshareden indirmeye başladığınız dosyları listesine alıyor, kaldırılıp kaldırılmadığını kontrol ediyor indirmeye başlıyor, diğer part a geçerken modeme reset atıyor ve bunların hepsini otomatik olarak yapabiliyor ve sayesinde rapid v.b bir sürü siteyi sonuna kadar ücretsiz bir kullanıcı olarak kullanabiliyorsunuz. torrente sürünme hızıyla yaptığınız downloadlar rapid hızında elinize geçiyor.

ultrasurfikinci bahsedeceğim sınırsız program ise ultrasurf(http://www.ultrareach.com) bu program ise bana en çok justin.tv izlemekte ve uzun zamandır unuttuğum last.fm radyo keyfini 30 parça dinleme sınırına takılmadan dinlememe yardımcı oldu. kısaca anlatacak olursam bu programı çalıştırıyorsunuz ve açılan internet explorer sayfasnıdan(firefox içinde eklentisi mevcut) last.fm yada justin.tv de izlenmek istenen kanalın adresine giriyoruz bu kadar başka birşeye ihtiyacı yok. aslında program üzerinden proxy kullanıyoruz kısaca yaptığı bu.

0 yorum var | yorum yaz:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Popular Posts

 

Featured Post

Metallica - Low Man's Lyric (Tr sözlü) - Acoustic

Gözlerim gerçekliği arıyor Parmaklarım damarlarımı arıyor Arka kapının eşiğinded bir köpek var Yağmurdan kurtulup içeri girmeli Düşüy...